Epoksi Kaplama

Epoksi Zemin Kaplama

Kullanım alanları başta; Sanayi Tesisleri, Hastaneler, alışveriş merkezi, mağaza, depo olmaz üzere nitelikli bir epoksi kaplama işlemi gerçekleştirilir. Ancak sahip olduğu özelliklerin ortaya çıkabilmesi için bu işlemin profesyonel olarak uygulanması gerekir. İzmit Epoksi Zemin olarak, epoksi uygulamalarını gerçekleştirmek için öncelikle kullanım sağlanacak mekanda keşif yapıyoruz.

Böylelikle yeterli miktarda malzeme ile birlikte profesyonel bir ekip uygulamayı sağlıyoruz. Kullanım sürecinde zeminin sıkıntısız bir sonuç ortaya çıkarması için zemindeki tüm çatlaklar, derz dolguları, kırıklar ve boşluklar mutlaka kapatılıyor. Bu sayede yapılan uygulama zeminde ideal eğimi kendisi oluşturarak, pürüzsüz bir sonuç ortaya çıkarıyor.

Daha sonra epoksi kaplama malzemenin sertleştirici ile birlikte uygulanması sonrasında ortamın nem, sıcaklık ve zemin özelliklerine göre sertleşmesi bekleniyor. Endüstriyel zemin üzerinde gerekli kontroller sağlanarak zemin kaplanmış olarak kullanıma hazır hale getiriliyor.

Epoksi zemin kaplama hakkında

 

İzmit Epoksi Zemin Profesyonel Çözüm Ortağınız.

Yaptığımız tüm işlemlerde sorumluluk ve disiplin anlayışı ile verilen süre içerisinde teslim ediyoruz!